V Petržalke sa dejú veci

Autor: Jozef Augustín | 15.11.2014 o 16:49 | Karma článku: 2,90 | Prečítané:  196x

V niektorých volebných okrskoch sa voľby odohrávajú podľa zvláštnych nôt

Na Strečnianskej ulici v Petržalke bol 8. hodine ráno volič prekvapený, že od komisie dostal iba tri volebné hárky. Keď si ich prezrel, zistil, že chýba hárok s kandidátmi na starostu. Po upozornení komisie bolo zistené, že od siedmej hodiny ani jeden volič nedostal predmetný hárok, teda ani jeden nevolil starostu. Volebné hárky so zoznamom kandidátov na starostu ležali v kúte na okne. Ktovie, koľko ich bolo v urne už pri jej inštalácii vo volebnej miestnosti. A aké meno bolo na nich   zakrúžkované ? Že by náhoda? No, ranní ptáče dál doskáče.

V inom volebnom okrsku mestská komisia riešila problém zriadenia detašovanej podokrskovej komisie, ktorej členovia si zobrali kopu volebných hárkov a obchádzali voličov v dome dôchodcov na ich izbách bez toho, aby títo vopred nahlásili,  že požadujú  volebnú urnu. Iniciatíva jasne adresná. Zákon ? Kto sa bude zodpovedať? Alebo tiež že by náhoda? Dvě ranní ptáčata.

Na Vlasteneckom námestí si komisia nedala prácu, aby vypísala mená kandidátov na primátora, ktorí sa vzdali kandidatúry v prospech iného kandidáta. Třetí ranní ptáče ?

Do večera bude celý kŕdeľ. Ak ich niekto nepochytá a nezavrie do klietky.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Dávajte pozor, kam šliapete. Oslobodzovanie Mosulu potrvá

Islamský štát nemá veľkú šancu ubrániť svoje najväčšie mesto. Zároveň nemá kam ujsť a civilistov berie ako rukojemníkov.

EKONOMIKA

Rumuni aj Bulhari sú na tom s dôchodkami lepšie ako Slováci

Oveľa lepšie vyhliadky má Česko, Poľsko, Maďarsko, Rumunsko a Bulharsko.

KOMENTÁRE

Vojna proti Islamskému štátu už dávno nie je bojom o územie

Región bude krvácať dlhé roky.


Už ste čítali?