V Petržalke sa dejú veci

Autor: Jozef Augustín | 15.11.2014 o 16:49 | Karma článku: 2,90 | Prečítané:  210x

V niektorých volebných okrskoch sa voľby odohrávajú podľa zvláštnych nôt

Na Strečnianskej ulici v Petržalke bol 8. hodine ráno volič prekvapený, že od komisie dostal iba tri volebné hárky. Keď si ich prezrel, zistil, že chýba hárok s kandidátmi na starostu. Po upozornení komisie bolo zistené, že od siedmej hodiny ani jeden volič nedostal predmetný hárok, teda ani jeden nevolil starostu. Volebné hárky so zoznamom kandidátov na starostu ležali v kúte na okne. Ktovie, koľko ich bolo v urne už pri jej inštalácii vo volebnej miestnosti. A aké meno bolo na nich   zakrúžkované ? Že by náhoda? No, ranní ptáče dál doskáče.

V inom volebnom okrsku mestská komisia riešila problém zriadenia detašovanej podokrskovej komisie, ktorej členovia si zobrali kopu volebných hárkov a obchádzali voličov v dome dôchodcov na ich izbách bez toho, aby títo vopred nahlásili,  že požadujú  volebnú urnu. Iniciatíva jasne adresná. Zákon ? Kto sa bude zodpovedať? Alebo tiež že by náhoda? Dvě ranní ptáčata.

Na Vlasteneckom námestí si komisia nedala prácu, aby vypísala mená kandidátov na primátora, ktorí sa vzdali kandidatúry v prospech iného kandidáta. Třetí ranní ptáče ?

Do večera bude celý kŕdeľ. Ak ich niekto nepochytá a nezavrie do klietky.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Sagan, Sagan a opäť Sagan. Chlapec bez nervov je tretí raz majstrom sveta

Pre mňa je to neuveriteľné, výnimočné, vravel slovenský cyklista.

ŠPORT

Čo všetko sa stalo, aby zo Sagana bola superstar

Začínal na sestrinom bicykli, teraz zarába milióny ročne.


Už ste čítali?